Pojazdy zastępcze - Lendzion - serwis blacharsko-lakierniczy

Zadzwoń do nas :
(54) 288 16 37
(54) 288 16 05
SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZNY
Auto Naprawa Czesław Lendzion -  Łochocin
Przejdź do treści
Kolejne nowe auto w naszej flocie aut zastępczych - najnowsza Toyota Corolla 2019 w wersji kombi z naszym własnym pomysłem na stylizację. Auto dostępne jest od drugiej połowy października 2019 roku.

W naszej flocie aut zastępczych posiadamy pojazdy, które powinny zaspokoić każdego klienta. Dbamy przede wszystkim o to, aby auta zastępcze były zadbane i bezpieczne. Posiadamy łącznie już 9 pojazdów, w tym jedno ze skrzynią automatyczną. Dla wielbicieli ekologii możemy zaproponować Toyotę Yaris w wersji hybrid, a dla klientów którym zależy na wyjątkowo niskich kosztach użytkowania Toyotę Auris z silnikiem 1,4 diesel (spalanie ok 5-5,5 l/100km) lub wymienioną wcześniej Toyotę Yaris w wersji hybrydowej (spalanie ok 5-5,5 l/100km). Dla klientów posiadających pojazdy klasy D lub wyższej udostępniamy nową Toyotę Avensis w bogatej wersji wyposażenia. Dla klientów chcących przetestować hit sprzedaży spośród nowych aut ostatnich miesięcy - najnowsza Toyota Corolla w wersji kombi w miłej dla oka stylizacji nadwozia i dobrym wyposażeniu.

Korzystając z usług naszego serwisu mogą Państwo otrzymać pojazd zastępczy na całkowity czas naprawy bez ponoszenia żadnych kosztów (dotyczy zarówno szkód z OC sprawcy jak i z własnego Auto Casco). Przy pozostałych usługach pojazd zastępczy udostępniamy na bardzo preferencyjnych warunkach.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Dane firmy :
Auto Naprawa Czesław Lendzion
Łochocin 46a , 87-600 Lipno, NIP: 893-100-06-09
Wróć do spisu treści